پرسش پاسخ

از زمان ثبت سفارش ، تا زمان دریافت کالا چه اقداماتی صورت میگیرد؟

شما کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سبد خرید اضافه می کنیدو پس از پرداخت وجه یک ایمیل از طرف انتشارات کتاب درمانی برای شما ارسال می شود .این ایمیل به منزله تایید سفارش شما می باشد .کارمندان بخش حسابداری فاکتور شما را صادر می کنند و فاکتور شما به دست کارمندان بخش توزیع می رسد سفارش بین یک تا سه روز کاری به آدرس شما به پست تحویل داده می شود و شماره رهگیری کالای شما به وسیله ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود . شما نیز می توانید با مراجعه به سایت پست و قسمت رهگیری کالای پیشتاز متوجه شوید، کالای شما در چه مرحله ای است . و در چه روزی به دست شما می رسد .اصولا پست پیشتاز 2 تا 4 روز کاری بسته را به دست شما می رساند .

پس از ارسال بسته ، مسئولیت آن بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران بوده و انتشارات کتاب درمانی هیچ اقدامی روی آن نمی تواند انجام دهد . از این رو اگر بعد از ارسال در زمان مقرر بسته به دستتان نرسید می توانید با در دست داشتن کد رهگیری به اداره پست مراجعه کرده و وضعیت آنرا جویا شوید . با توجه به اینکه کلیه بسته ها با بیمه ارسال می شود اداره پست موظف است در صورت عدم تحویل بسته ، خسارت وارده را طبق قوانین پست به شما پرداخت کند .

هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه میگردد ؟

هزینه ارسال شامل 1-هزینه بسته بندی و آماده سازی 2-هزینه پست پیشتاز ،که مطابق با تعرفه شرکت پست تنظیم گردیده که به صورت مکانیزه بر اساس وزن کالاهای ثبت شده ، محاسبه می گردد و در هنگام خرید به شما اعلام می شود .

آیا می توانیم سفارش خود را به وسیله پیک موتوری دریافت کنیم و هزینه آن چگونه محاسبه می شود ؟

این امکان فقط برای استان تهران امکان پذیر است . شما پس از ثبت سفارش گزینه ارسال به وسیله پیک موتوری را انتخاب کرده و پس از آن با شماره 66423370-66918180 تماس گرفته و در مورد ارسال با پیک موتوری با کارشناسان ما صحبت نمایید هزینه پیک نیز مطابق با تعرفه پیک بادپا(پیک شهرداری ) محاسبه می گردد .

آیا می توانم سفارش خود را از محل انتشارات تحویل بگیرم؟

بله شما پس از ثبت سفارش و تایید آن توسط کارشناسان امر ، می توانید ظرف مدت 3 روز به آدرس انتشارات مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل بگیرد .