درباره‌ی ما

انتشارات کتاب درمانی از سال 1373 فعالیت انتشاراتی خود را با پروانه نشر دایم و پروانه کسب از (اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران ) با موضوع کتاب های پزشکی عمومی و روان شناسی در استان تهران آغاز کرد.خط مشی انتشارات با توجه به نام "کتاب درمانی " ، پیشگیری و بهداشت همگانی از طریق مطالعه کتاب است و بر این باوریم که کتاب یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های رسیدن به سلامت و بهداشت است . از طرفی فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی ما مبتنی بر کتاب است و سخن گفتن درباره ی کتاب دلیل آوردن برای آفتاب است . در جامعه ای زندگی می کنیم که همه چیزش بر کتاب استوار است و مذهبی داریم که معجزه اش " کتاب " و نام کتابش " خواندنی است و نخستین پیامش " بخوان " و سپس بزرگ ترین ستایش خدایش در صفت کسی است که با " قلم " تعلیم می دهد .

یکی از افتخارآمیز ترین ایده هایی که با موفقیت شایان ذکر مواجه شد ارایه کتاب " با هدف پیشگیری و درمان " بود.ما بر این باوریم که کتاب جایگاه بخصوصی ندارد ، کتاب باید در گوشه گوشه زندگی ما و در تمام مکان های عمومی و ... حضور داشته باشد ، جایگاه کتاب فقط کتاب فروشی نیست ، بلکه ما می توانیم همانند تمام کشورهای پیشرفته ، کتاب را در تمام مراکز فرهنگی و هنری ، بهداشتی و درمانی و... عرضه کنیم و هر روز تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می دهیم . چون هرچه داریم و هرچه هست مبتنی بر کتاب است .کتاب قادر است درباره پیچیده ترین مسایل زندگی به افراد اطلاعات بدهد . پس ما به معجره کتاب ایمان داریم .

شهرها و روستاها هر روز در حال گسترش هستند و رفت و آمد شهری و بین شهری مشکل تر می شود ، پس ما بر آن شدیم ، تا اولین سایت تخصصی کتاب های پزشکی عمومی و روان شناسی و محصولات مرتبط با آن را افتتاح کنیم.خط مشی ما ارایه محصولات با کیفیت است .در آخر ما با کادری مجرب و آزموده در تمام مراحل استفاده از سایت در خدمت شما هستیم و شما را یاری می دهیم و سعی می کنیم با پشتیبانی منحصربه فرد در خدمت شما باشیم .امیدواریم از گشت و گزار در سایت انتشارات کتاب درمانی لذت ببرید و چنانچه مورد پسند شما واقع شد ، به دیگران هم معرفی کنید . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .