دنیس مریت جونز

دنیس مریت جونز

1401/11/23 9:59:46
456

دنیس مریت جونز

"دنیس مریت جونز" در طول زندگی خود در تلاش برای الهام بخشیدن و ارتقای مردم به سوی مفهومی بالاتر از زندگی بوده است. چشم انداز شخصی او این است که مردم را به هدفشان راهنمایی کند، زیرا می داند وقتی کسی کاملاً آگاه می شود می داند چه کسی است و چرا در این سیاره زندگی می کند، او دریافت هایش را با همه به اشتراک می گذارد و در این فرآیند، زندگی خود را غنا  می بخشد. وی علاوه بر کتاب‌هایش، سخنران، مربی و ستون‌نویس جهانی برای هافینگتون پست و مجله

 Science of Mind است.

زندگی با تمامیت و هدف های آن به خوبی در دسترس ما است – کتاب  "هنر خلق  فراوانی" ده قانون سعادتمند زیستن را ترسیم می کند که پایه و اساس زندگی ارزشمندی را ایجاد می کند.

 

چه برای شغل جدید، حقوق بالاتر یا یک رابطه قوی‌تر. دنیس مریت جونز در کتاب هنر خلق  فراوانی توضیح می‌دهد که همه ما اساساً چیزهای مشابهی می‌خواهیم: آزادی، آرامش درونی، و زندگی پر از هدف و معنا. . او استدلال می‌کند که زندگی کامل و رضایت‌بخش به آسانی در دسترس ما است - ما فقط به چشمان برای دیدن آن و ایمان برای دستیابی آن نیاز داریم. مشکل اینجاست که اکثر مردم نمی دانند کجا به دنبال چنین زندگی ای بگردند. نویسنده به خوانندگان کمک می کند تا چشمان خود را به روی فراوانی بی حد و حصری که درست فراتر از سیستم اعتقادی فعلی آن ها در انتظار است باز کنند.

      جونز در «هنر خلق فراوانی» ده قانون یا شیوه‌ای را مشخص می‌کند که با رعایت وفاداری، پایه و اساس زندگی ارزشمندی را می‌سازد. جونز برای اینکه هر قانون را تا حد ممکن آسان کند، مقدمات، مشکل، اصل، عمل و نتیجه هر کدام را بیان می کند. این شیوه‌ها به خوانندگان کمک می‌کنند تا جریان خوبی را در زندگی‌شان ایجاد کنند - به روش‌هایی که ممکن است هرگز به آن فکر نکرده باشند.

جایزه نقره ای ناتیلوس برای کتاب های انگیزشی - 2012

نظرات کاربران